WYNAJEM DŹWIGÓW WARSZAWA

Liderzy w branży dźwigowej

Jesteśmy jednym z liderów w dostarczaniu usług dźwigowych na terenie miasta Warszawa, o czym świadczy ogromna liczba Klientów, którzy nam zaufali. Na tle konkurencji wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowo bogate zaplecze sprzętowe. Do każdego powierzonego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby zyskać pewność, że oferowany przez nas wynajem dźwigów stanowi usługę na najwyższym poziomie. Za priorytet stawiamy sobie przede wszystkim zachowanie zasad bezpieczeństwa, dlatego każdy dźwig posiada aktualny przegląd techniczny oraz ubezpieczenie.

Nasza oferta – wynajem dźwigów

Naszą sztandarową usługą jest wynajem dźwigów. Dzięki szerokiemu zapleczu, dostarczamy naszym Klientom dźwigi o udźwigu od 30 do 120 ton, które sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach. Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów instytucjonalnych, jak również osoby prywatne.

Indywidualne podejście do każdego projektu

Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego oferujemy elastyczność w zakresie dostosowania naszych usług do specyficznych wymagań i terminów. Nasz zespół składa się z doświadczonych operatorów i techników, którzy zapewniają fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Niezależnie od skali zadania, naszym celem jest zapewnienie najwyższej efektywności pracy przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kompleksowa obsługa logistyczna

Ponadto, oferujemy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą transport dźwigów na miejsce pracy oraz ich montaż i demontaż. To wszystko wykonujemy z dbałością o szczegóły, aby maksymalnie skrócić czas realizacji prac i zminimalizować potencjalne przestoje na budowie.

Zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do kontaktu z nami, aby omówić Twoje potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania na miarę najbardziej wymagających projektów budowlanych, inżynieryjnych czy specjalistycznych prac montażowych. Nasza wiedza i doświadczenie są gwarancją profesjonalizmu i satysfakcji każdego Klienta.

Zachęcamy do kontaktu! 

Telefon: 502 055 700

E-mail: biuro@dzwigi-lewandowski.pl

Możesz także skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt.

Montaż konstrukcji silosów zbożowych

Wynajem dźwigów i usługi dźwigowe a obowiązkowy Mechanizm Podzielnej Płatności (MPP)

Od 1 listopada 2019 roku nastąpiła zmiana w ustawie o VAT. Zgodnie z ustawą z 9 sierpnia 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2019 r. poz. 1751) na usługi dźwigowe, wynajem dźwigu z obsługą operatora które są wymienione w załączniku nr 15 ustawy o VAT (pozycja nr 144, PKWiU nr 43.99.90.0), powstał obowiązkowy mechanizm podzielnej płatności MPP.

Wraz z objęciem usług budowlanych tym mechanizmem pojawiło się wiele wątpliwości i pytań, na które postaramy się odpowiedzieć: 

Na czym polega Mechanizm Podzielnej Płatności (MPP)?

Mechanizm podzielonej płatności MPP polega na tym, że nabywca usługi płaci za fakturę na dwa rachunki dostawcy – kwota netto faktury trafia na rachunek bieżący, a wartość podatku VAT na specjalnie utworzony do tego celu rachunek VAT.

Kiedy MPP w usługach dźwigowych jest obowiązkowy?

Mechanizm Podzielnej Płatności na usługi dźwigowe, wynajem dźwigu wraz z obsługą operatora będzie obowiązkowy, kiedy kwota faktury wyniesie powyżej 15.000 zł brutto, a nabywca i dostawca są czynnymi podatnikami VAT.

Procedura stosowania MPP

Wystawca faktury, do której ma być stosowana podzielna płatność, musi umieścić na niej adnotację „Mechanizm Podzielnej Płatności”, która informuje o obowiązku zastosowania tego mechanizmu. Nabywca usługi wypełnia jeden komunikat przelewu, który jest udostępniany przez bank. Wskazuje w przelewie kwotę VAT, kwotę sprzedaży brutto, numer faktury i NIP wystawcy faktury. Wystarczy zastosować ten komunikat, a bank podzieli płatności i przekaże wskazaną w komunikacie kwotę VAT na rachunek VAT dostawcy usługi, a pozostałą kwotę na rachunek standardowy.

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Telefon: 502 055 700

E-mail: biuro@dzwigi-lewandowski.pl

 

Wynajem dźwigów Warszawa | FAQ 

Zainteresował Cię wynajem dźwigów? Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami: 

Oferujemy różne rodzaje dźwigów z różnym udźwigiem od 30 do 120 ton, dostosowane do różnorodnych potrzeb budowlanych i inżynieryjnych.
Tak, oferujemy elastyczne opcje wynajmu, zarówno na krótkie, jak i długie okresy, w zależności od wymagań projektu.
Tak, nasze usługi wynajmu zwykle obejmują wykwalifikowanych operatorów dźwigów, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność prac.
W niektórych przypadkach mogą być wymagane specjalne pozwolenia, zwłaszcza w obszarach miejskich. Nasz zespół może pomóc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń.
Koszt wynajmu zależy od rodzaju dźwigu, czasu wynajmu oraz specyficznych wymagań projektu. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowej wyceny.
Tak, wszystkie nasze dźwigi są ubezpieczone. Oferujemy również dodatkowe opcje ubezpieczenia dla specyficznych projektów.
Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wymagamy przestrzegania wszystkich przepisów BHP i zapewniamy, że nasze dźwigi mają aktualne przeglądy techniczne.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, aby omówić szczegóły projektu i ustalić dostępność oraz dokonać rezerwacji.

Pobierz druk zlecenia:

Dźwigi  30 ton

USŁUGI DŹWIGOWE Ryszard Lewandowski

Druk zlecenia – PDF »

Druk zlecenia – ODT »

Dźwigi  30 – 120 ton

LEWANDOWSKI Paweł Lewandowski

Druk zlecenia – PDF »

Druk zlecenia – ODT »