Żurawie samochodowe

502 055 700
602 838 788

Mierzymy wysoko

Chcąc sprostać wymaganiom rynku oraz naszym klientom, cały czas rozwijamy się, powiększamy wiedzę nie spoczywamy na laurach, powiększamy flotę nowoczesnego sprzętu o żurawie samochodowe. Pomoc tych dźwigów samojezdnych staje się nieoceniona podczas prac budowlanych, przeładunkowych i montażowych. Ich głównymi zaletami są duża mobilność oraz wysokie parametry udźwigu.

Naszą usługę wynajmu dźwigów kierujemy zarówno do firm, jak również klientów prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy, jesteśmy w stanie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, przy których wymagane są żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe.

Usługi dźwigowe realizujemy na terenie Warszawy i okolic oraz w obrębie województwa mazowieckiego, jednak na prośbę Klienta jesteśmy w stanie dostarczyć żurawie samochodowe na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas dźwigami samochodowymi. Dysponujemy różnicowanym asortymentem zawiesi łańcuchowych, pasowych i linowych oraz trawersami i koszami do betonowania dźwigiem, koszem do transportu osób za pomocą żurawia.