Żurawie samochodowe

Mierzymy wysoko

Chcąc sprostać wymaganiom rynku oraz naszym klientom, cały czas rozwijamy się, powiększamy wiedzę nie spoczywamy na laurach, powiększamy flotę nowoczesnego sprzętu o żurawie samochodowe. Pomoc tych dźwigów samojezdnych staje się nieoceniona podczas prac budowlanych, przeładunkowych i montażowych. Ich głównymi zaletami są duża mobilność oraz wysokie parametry udźwigu.

Naszą usługę wynajmu dźwigów kierujemy zarówno do firm, jak również klientów prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy, jesteśmy w stanie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, przy których wymagane są żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe.

Usługi dźwigowe realizujemy na terenie Warszawy i okolic oraz w obrębie województwa mazowieckiego, jednak na prośbę Klienta jesteśmy w stanie dostarczyć żurawie samochodowe na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas dźwigami samochodowymi. Dysponujemy różnicowanym asortymentem zawiesi łańcuchowych, pasowych i linowych oraz trawersami i koszami do betonowania dźwigiem.